SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 320 Dizell-2007
Çmimi :
€7,900.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 20:08
Lloji :
BMW 320D
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
133264
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Bmw 320
Motorri 2.0 Dizell
Klimatronik
Komanda ne timon
Lekur
I rexhistruar Rks
Viti i prodhimit 2007
Kontakti 044153119
Informata rreth publikuesit
Bmw
Prishtinë
044153119
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »