SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet volkswagen caddy 2005
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Shtator '16
Lloji :
Volkswagen/VW Caddy
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
209,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
133269
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet volkswagen caddy 1.9 sdi viti i prodhimit 2005
Eshte ne gjendje te rregullt i ardhur nga Gjermania i padoganuarPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Faton
Prishtinë
049/044/200971
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »