SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Hyundai i40 FULL OPTION 2014
Çmimi :
€14,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Prill '17
Lloji :
Hyundai Tjetër
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
146,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2014
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
133278
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Hyundai i40 Bludriver diesel,ka tri vjet garancion nese ka autoseriv te Hyundai ne Kosove,Shqipri,Maqedoni.
Garancioni vlen deri ne Korrike 2019.
Vetura posedon:
Liber serivIsi me vul te hyundai
2014
1.7 Diesel CRDI
AUTOMATIK
136hk
146.000km .
Vozitje ne magjistrale 4.4 liter/100km
Motorr me zingjir.
Stero me Bluetoth dhe AUX/USB.
Sensor para dhe mbrapa .
Kamer e parkingut mbrapa .
Timoni me shum funksione .
Timoni me nxemje .
Ulset me nxemje para dhe mbrapa .
Xhamat me rrym para dhe mbrapa.
Xhamat mbrapa me folje prej fabrike.
Gomat e veres krejt treja LM felger 17.
Fshisat e xhamit automatik.
Airbag para dhe mbrapa .
Freni i dores elektronik.
Auto start/stop
Auto Hold
Pasqyret me rrym .
Dritat xenon.
Matja e tepmeratures jasht .
Centrall me shum funksionime.
Servisi i fundit ne Hyundai Korrik 2016.
Vetura asht shum ekonomik dhe familjar si per rrug te gjat ashtu edhe ne vendbanim.
Per me shum informate Kontakto 045 583 107 ose viber
Informata rreth publikuesit
Eugen
Gjakovë
044 189 585
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »