SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 6
Çmimi :
€11,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Shtator '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
133289
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 6 2.0Viti 2009110psLeda para dhe mbrapa

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Florent
Pristina
044710111
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »