SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Psh. Shitet audi A5
Çmimi :
€22,900.00
Kategoria :
Postuar :
12 Shtator '16
Lloji :
Audi A5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2013
ID e produktit :
133293
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Psh. Audi a5 ne gjendje te mir

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Burim
Besianë
049886780
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »