SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Passat 3C
Çmimi :
€8,600.00
Kategoria :
Postuar :
12 Shtator '16
Lloji :
VW PASSAT
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
187,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
133300
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes, Veturen passat 3C 2007 2.0 170 PS vetura o ne gjendje perfecte.Drita Ksenon bi ksenonNavi full DisplayShpejtsit ne Vollon F1Karrikat me nxemjeKarrikatMbrama per femij Fabrikishtkuken per terheqjeXhamat e passem te erresuar fabrikisht i ka edhe ne Librez te shkrume.Me Nje fjal Vetura o Full..

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shpetim
Prishtinë
044503950
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »