SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
hyundai sonata 2007
Çmimi :
€5,400.00
Kategoria :
Postuar :
12 Shtator '16
Lloji :
Hyundai Sonata
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
140,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
133310
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
hyundai sonata 2.0 ne gjendje trregullt vetura osht rks e skadume denim 200euroviber+37744909131

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ardonit
044909131
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »