SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault laguna 1994 2.0 benzim
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Shtator '16
Lloji :
Renault
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1994
ID e produktit :
133317
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet per pjes dyrt hauba kepeku fellnet matorri gjendje trregullt sistemi i plinit amortizera e shum sene qe hin ne pun i aksidentuar +37744651975

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valon
Prishtinë
049288724
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »