SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 320D
Çmimi :
€5,800.00
Kategoria :
Postuar :
12 Shtator '16
Lloji :
BMW 320D
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2003
ID e produktit :
133322
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen Bmw 320 Automatik Tiptronik Disell viti i prodhimit 2003 150 ps ne gjendje te rregullt teknike, e ruajtur dhe e paster e ardhur ne Kosov shtator 2015, Vetura eshte Full extra: *Dritat xenon fabrikisht, *Mbyllje qendrore *T gjitha dritaret me pult *Alarm *Tempomat ne timon *KlimaTronik *Kuk Montuese *Karrikat me nxemje *Shiber *Cenzora shiu *Cenzora mrapa *Goma vere + 4 goma Dimri te reja (Dunlop) *Fellga orgjinal Bmw-s Vetura eshte ne emer tim personal, Regjistrim i skaduar shtator 2016 Vrejtje: nuk boj ndrrim Arsya e shitjes nuk jetoj ks

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fatos
Pristina
044372966 049773779
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »