SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes MercedesBenz CLK220
Çmimi :
€10,950.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '16
Lloji :
Mercedes CLK
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
133323
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes veturen MercedesBenz CLK22o diesel vetura eshte pa dogan e ardhur nga Gjermania.Vetura eshte ne gjendje shum te mir pa asnje vrejtje vetura posedon
ESP
DRITARE AUTOMATIKE
SENZORA PARKINGU PARA DHE MRAPA
FELLNE NR.18
GOMA TE REJA
DVD PLAYER
AUX
NAVIGACION
TEL
ULSET ME NXEMJE
ULSET ME RREGULLUES TE AJRIT
DRITA AUTOMATIKE
BAGAZHI HAPET ME QELS
ALARM
ULSET LEKUR
Me ni fjal vetura i posedon te gjitha pa asnje vrejtje pres bleres serioz...
Informata rreth publikuesit
Ron
Fushë Kosovë
044308112
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »