SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet audi a3 -03
Çmimi :
€5,001.00
Kategoria :
Postuar :
12 Shtator '16
Lloji :
Audi A3
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
133325
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A3 full extra .Karriga me nxemje,senzore parkimi,karriga elektrike,pasqyre ektrike,navigator,9 muaj regjistrim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Laurant
Prishtinë
+37745545601
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »