SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Vito 112cdi
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
26 Tetor
Lloji :
Mercedes Vito
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, CD Player, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
133326
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mercedes vito 112cdi (tri tkuqe) 2.2 dizell me klim. ne gjendje shume te mire i sapoardhur nga suedia .Pa dogan.
044346656
Informata rreth publikuesit
Walis
Prishtinë
044346656
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »