SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Clio 1.2 B viti 2007
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor
Lloji :
Renault Clio
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2007
ID e produktit :
133327
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Reno clio 1.2 benzin viti 2007 km 200000 te garantuara E pasisur me : klima tronik : Dritaret me rryme x4 :Mbyllje qendrore me pult : Dy qelsa : Liber te servisit :Batarine e re :Komanda ne timon Etj etj per info shtes Tel 044-600-953Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Faton
Prishtinë
044600953
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »