SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 118D
Çmimi :
€7,700.00
Kategoria :
Postuar :
12 Shtator '16
Lloji :
BMW 118D
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
186,015
Motori (kubik) :
1800.00
Viti :
2008
ID e produktit :
133330
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet bmw 118d(143ps)6shpejtesi,start stop sistem,viti fund 2008,vetura osht pa dogan po gjindet ktu,nuk ndrrohet!

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Visar
049457190
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »