SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES AUDI A3 2.0 TDI VITI 2010 E ZVICRES
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:41
Lloji :
Audi A3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2010
ID e produktit :
133334
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES / NDRROJ
* Marka : Audi
* Modeli : A3
* Motorri : 2.0 TDI
* Lënda Djegëse: Naft
* Marshi : Manual
* Viti i Prodhimit 2010
* Pa Dogan
* Qmimi Sipas Marrveshjes
* Kontakti:044-853-223Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Egzonn
Lipjan
044-853-223
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »