SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shite xhipi
Çmimi :
€3,200.00
Kategoria :
Postuar :
12 Shtator '16
Lloji :
Jeep Cherokee
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2000
ID e produktit :
133336
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet xhipi jeep viti i prodhimit 2000 motorri 2.5. karrikat likur i posa ardhun nga gjermania

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mergim
Peja
044/049 139 111
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »