SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Passat 1.9 TDI - 01
Çmimi :
€4,200.00
Kategoria :
Postuar :
12 Shtator '16
Lloji :
VW PASSAT
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
187,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
133340
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Pasast 1.9 TDI (74kw-101Ps) ne gjendje perfekte
2 muj Rks
4x xhama elektronik + te zi
Pasqyre elektronike
Fellne 16 coll
Radio CD/Usb/aux
Klim AC
ABS perfshire ESP
Karrika gjysmelekure
Tapacira lekure
Mbeshtetes dore para dhe mbrapa
Per me shume:044 459 627
VIBER: +377 44 459 627
Informata rreth publikuesit
uran
Prishtinë
044 459 627
Hajvali [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »