SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renalult Clio
Çmimi :
€2,600.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '16
Lloji :
Renault
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
207,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2001
ID e produktit :
133344
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Renault Clio 1.2 Benzin 2001, vetura posedon klim,airbags,mbyllje qendrore etj.
Informata rreth publikuesit
Liridon
Prishtinë
37744164442
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »