SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
vw Passat
Çmimi :
€2,700.00
Kategoria :
Postuar :
13 Shtator '16
Lloji :
VW PASSAT
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
2,002,400
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
133360
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Passat variant 1.9 dizel pa dogan
shum ne gjendje te mir.
me cenzor
me nxemje te ulseve
tempomat
serviset e kryera te gjitha.
Informata rreth publikuesit
fehmi
Prishtinë
045898422
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »