SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Golf 4 TDI
Çmimi :
€3,900.00
Kategoria :
Postuar :
13 Shtator '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, CD Player, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
133374
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Golf 4 DI te kuqe ne gjendje te rregullt me targa kosovare regjistrim deri me 29.09.2016, per informacione te metutjeshme na kontaktoni gjendja vizuele shih ne foto
Informata rreth publikuesit
Nazmi
Gjilan
044244021
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »