SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Passat 3c 1.9
Çmimi :
€7,800.00
Kategoria :
Postuar :
26 Shtator '16
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
196,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2007
ID e produktit :
133386
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes passatin ne gjendje shum te mir tash ka ardh nga belgjika 1 vit regjistrim shum i rujtun me libra te servisit dy qelsa vetura eshte prefekt me hargjime shum te vogla. Me Liber Servisi . Kilometrazh te garantuar
Informata rreth publikuesit
Leon
Mitrovica, Kosovo
049228866
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »