SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Bmw 525 1999
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
13 Shtator '16
Lloji :
BMW 525D
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1999
ID e produktit :
133388
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes bmwn ne gjendje shum te mir regjistrim shum i rujtun dy qelsa eshte prefekt me hargjime shum te vogla. Pres bleres serioz + 4Fellne

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Leon
Mitrovica, Kosovo
049228866
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »