SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet taureg 3.0 tdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:29
Lloji :
Volkswagen/VW Touareg
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1,846,273
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2010
ID e produktit :
133390
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes taureg ne gjendje shum
te mir shum
i rujtur si jasht po ashtu edhe mbrenda per me shum
na kontaktoni 044196206Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xhevdet
Obiliq
044196206
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »