SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet polo 1.6 dizel
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:11
Lloji :
Volkswagen/VW Polo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
185,436
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2010
ID e produktit :
133392
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes polo 1.6 dizel ne gjendje shum te mir per meshumna kontaktoni 044196206

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xhevdet
Obiliq
044196206
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »