SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes Axor 2003
Çmimi :
€16,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Maj '17
Lloji :
Mercedes Axor
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
923,000
Motori (kubik) :
400.00
Viti :
2003
ID e produktit :
133393
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes Axor 2003 18-40
Numri per kontaktim
044353455
Informata rreth publikuesit
Adnon
Lipjan
044353455
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »