SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Shtator '16
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
133395
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Passat 2.0tdi DSG.
I ka te gjith servisat e krym tip top
+37744241007 viber
Informata rreth publikuesit
Agron
Besianë
044-241-007
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »