SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lancia Lybra 2004
Çmimi :
€2,550.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shtator '16
Lloji :
Lancia Lybra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,002
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
133404
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Lancia Lybra 1.9JTD

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Deti
Prishtinë
049207083
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »