SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES S320 CDI KAMER,BI-XENON RKS,7G-Tronik
Çmimi :
€15,200.00
Kategoria :
Postuar :
8 Gusht
Lloji :
Mercedes S 320
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
209,000
Motori (kubik) :
3.20
Viti :
2006
ID e produktit :
133405
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes S320 cdi ne gjendje perfekte ,
Vetura eshte me targa te kosoves
Kamer night vision. / senzora parkimi / perde mrapa / ndrimi i shpejtsi afer timonit ( P-R-N-D) dhe ne timon F1 ( 7 G TRONIK ) / Karigat me masazh , me ftofje dhe nxemje , navi dvd /sd kard / Xenon-Bixenon , Farat robot leviz syri nga sillen rrotat dhe lart e posht / Drita ekstra per kthesa , , e shum sene tjera ekstra.
Viti i prodhimit 12/2006
Vetura eshte ne emrin tim personal , nuk eshte hipotek dhe mund te perkthehet menjehere.
Numrat kontaktus
049 235 485, 045 213 000 viber +38649235485
Ndrrimi i mundshemPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Edon
Prishtinë
049235485
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »