SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw Passat 3C 2.0 Automatic - DSG
Çmimi :
€7,400.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:51
Lloji :
VW PASSAT
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
211,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
133415
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Vw Passat 2.0
-Viti i prodhimit 2005
-Automatic - DSG
-Klimatronic
-Ulset me nxemje
-Ulset lekure
-Me libra te servisit
-Doganen e paguar i pa vozitur ne kosov
-Sensora parkingi
-Drita me llup
-Xenon
-Fellne
-Gomat e reja
-Shume ne gjendje te mire
-Shume i paqt si mrena ashtu dhe jasht
-Kontakti 044149990
Informata rreth publikuesit
AB
Ferizaj
044149990
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »