SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet SAAB 95. 2.3t
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '17
Lloji :
Saab 9-5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
241,000
Motori (kubik) :
2.30
Viti :
2001
ID e produktit :
133438
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura saab 95 2.3t 2001 ne gjendje shume te rregullt posedon te gjitha opsionet: klim, airbag, karrikat me ngrohje, radio cd, cenzora te parkingut, 2 pare goma te veres dhe te dumrit.Vetura eshte e ardhur nga zvicra dhe jam personi i pare qe e kam doganuar.Qmimi eshte sipas marveshjes.Tel. +377 44 730 506

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
Kosovo
044344322
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »