SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Corsa
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
Lloji :
Opel Corsa
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
167,858
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2009
ID e produktit :
133439
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Corsa 1.4
Benzin
viti-2009
e doganuar
preardhje nga zvicrra

Facebook/autobini
instagram/autobinii
Informata rreth publikuesit
AutoBini
Ferizaj
044121817
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »