SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 2010
Çmimi :
€13,500.00
Kategoria :
Postuar :
15 Shtator '16
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
98,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2010
ID e produktit :
133470
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A4 Avant-2000 cc TDI nafte.Makina eshte ne gjendie te shkelqyer,nje pronar,e mbajtur ne garazh gjate gjith kohes,e gatshme per cfar do lloj prove,shitet per arsye mos perdorimi(taksa shume te larta ne itali).makina per momentin ndodhet ne Itali

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Toni
00355684305916
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »