SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X5
Çmimi :
€8,500.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shtator '16
Lloji :
BMW X5
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
165,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2004
ID e produktit :
133471
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BMW X5Postuar nëpërmjet celularit.Makina eshte Full Extra!!! 2997cc pa taks lluksi !!GPS,TV,sendilje me nxehje,sendilje me memorie,Navigator,CD player,Panorama,Telefon makine,Cruise control,drita Xenon nga fabrika,makina ka edhe marmita M origjinale te vena ne greqi,sendilje me lekure,disqe 19",klima,!!Servisi i sapo bere (vaj,filtra,filter benzine,gomat kane 6 muaj te vena).Makina eshte shume e mbajtur dhe e ruajtur ne garazh te mbyllur.Gjendia motorike eshte e perkryer dhe me kilometra origjinale.Makina eshte e gatshme per cfar do lloj prove.Mund te me kontaktoni me Viber ose Whats app!!!
Informata rreth publikuesit
Toni
00355684305916
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »