SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes-benz Sprinter 208 CDI me ulse 2005
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Shtator '16
Lloji :
Mercedes Sprinter
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2005
ID e produktit :
133476
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes kombin Sprinter 208 CDI me 13 ulse te montuara munesh me e ba dhe minibus ne librez i ka 9 ulse i sapo ardhur nga gjermonia dogan dhe homoligim i ka te kryer posedon:klim,vebasto,airbag,asr,esp,timon hidraulik etj.Per me shum info na kontaktoni:044-639-060 ose 044-639-060

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albin
Stadt Helmstedt, Niedersachsen, Germany
044639060
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »