SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi 80 2.0 benzin
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
15 Shtator '16
Lloji :
Audi 80
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
233,170
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1990
ID e produktit :
133479
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne gjendje te rregullt

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bleard
Prizren
049551633
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »