SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
bmw x5
Çmimi :
€7,500.00
Kategoria :
Postuar :
15 Shtator '16
Lloji :
BMW X5
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
133483
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shkaku qe nuk jetoj ne Kosove e me nevojitet nje veture me e vogel.
Eshte mirmbajtur ne qdo vit te gjitha vajrat dhe filterat jane nderruar .
dritarja e djathte mbrapa nuk hapet , radio (pojaqalla nuk punon ) , krovi lart esht i prishur nuk hapet perndryshe eshte ne gjendje shume te mire , eshte vozitur maksimum 5000 km nje muaj ne vit per pushime .
Ka goma te dimrit me fellne te BMW original , gomat jane nje vit te reja . ( 800euro kan kushtuar ) i regjistruar deri me 2017-prill
vetem bleresit serioz te lajmrohen .
qmimin mund ta diskutojm sipas marreveshjes .
Informata rreth publikuesit
Fadil
Kaçanik
049287962
Narvik [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »