SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi a6 quattro 2.8 v6
Çmimi :
€1,600.00
Kategoria :
Postuar :
15 Shtator '16
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
1,700,000
Motori (kubik) :
2.80
Viti :
1999
ID e produktit :
133485
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes audi a6 quattro 2.8benzin v6 esht e rujtme hargjimet 100km 9-10 euro viti 1999esht prej zvicres pa dogan 170.000 t kalume ngre mir automatik-tiptronikqmimi i diskutushem per me shum mund te na kontaktoni ne viber +37744542287

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
BLennd
Prishtinë
044542287
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »