SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet urgjent motorri Honda
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
29 Shtator '16
Lloji :
Honda
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
23,000
Motori (kubik) :
49.00
Viti :
1994
ID e produktit :
133487
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Motorri esht ngjendje trregullt, shpenzime shum t'vogla. Shitet urgjentisht, Qmimi esht i pa diskutueshem, presim vetem te interesuar serioz.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Labinot
Prishtinë
37744972402
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »