SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
honda cb 250 2002
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
15 Shtator '16
Lloji :
Honda
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
25,000
Motori (kubik) :
250.00
Viti :
2002
ID e produktit :
133494
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Esht i doganuar dhe ne gjendje te rregullt

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Hasim H.
Istog
045592514
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »