SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
pasat3c 2009
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Shtator '16
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
219,023
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
133495
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pasat 3c viti 2009 model 2010 ne gjendje prefekktee me ekran te gjer senzora prakimi Kamera Navigation tempomat. ABS ESP goman. Te reja 219 mi te kalume me te gjitha librat e servisit Regjistrim I 4 ne RKsper me shum info Tel:045 879-931 pronari I par I ventures si ne zvicerr a shut edhe ne KS

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Eniis
Kosova E Madhe, Elbasan, Albania
045-879931
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »