SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 6 gtd
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Shtator '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
10
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2011
ID e produktit :
133496
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Fellne 17 coll per golf 6 gtd original pa kurrnje shenj made in germany jo emitim me goma pirelli 4 cop

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Granit
Deçan
045673453
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »