SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet urgjend Alfa Romeo 156 2003
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor
Lloji :
Alfa Romeo 156
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
133503
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Alfa romeo 156 2003 jtd 16 v mJet ( 140 ps )
6 shpejtesi
full opcion
Bord Computer
Komanda ne timon
tempomat
abs
klim
xhamat me pull elektronike
karrikat lekur
Cd changer me 10 cd
fellne origjinal prej fabrikes
Design Guigiaro
211.000 mije tkaluara ( tgarantume )
Regjistrim ka edhe 7 muaj

Cmimi 3000 euro
Postuar nëpërmjet celularit.
tel 049 899 736
viber +38649899736
Informata rreth publikuesit
Hekuran
049 899 736
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »