SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel MERIVA 1.7 CDTI
Çmimi :
€2,950.00
Kategoria :
Postuar :
22 Tetor
Lloji :
Opel Meriva
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
17,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2007
ID e produktit :
133515
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet opel meriva 1.7 cdti e ardhur nga zvicra me kontroll ne gjendje prefektePostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Alban
Ferizaj
044569875
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »