SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet mercedes-benz
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Shtator '16
Lloji :
Mercedes
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
3.50
Viti :
1994
ID e produktit :
133516
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes ose nderroj mercedes "Sllon"ne gjendje perfektë me gjitha seviset e kryera me një fjalë tiptop
Vetura posedon këto funksione :
Klimë
Tempomat
Airbag
Cd-radio
Centrall
Abs
Alarm
Hidraulik
Ulse me ngrohje
Gjys-blind
Telefon etj
Me te gjitha funksionale

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sokol
Pejë
049102299
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »