SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Volkswagen Polo
Çmimi fillestar :
€4,200.00
Ju kurseni :
€400.00 (10% zbritje)
Çmimi :
€3,800.00 Çmimi rritet në €4,200.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor
Lloji :
Volkswagen/VW Polo
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Immobiliser, Rrota Aliazhi, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
133531
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes VW POLO 1.2 Benzinè- ne gjendje te perkryer, shume e paster, me te gjitha Full Opcionet qe i nevoiten nje veture moderne
-------------------------------------------------
E kam doganuar personalisht, e posedoj tere dokumentacionin doganor - jam pronar i dyte ne historine e kesaj veture , nderkaq i pari nè Kosovè.
---------------------------------------'-----------
Veturen e kam servisuar komplet tek servisi i autorizuar, - duke filluar nga vaji i motorit, te gjithe filtrat -vajit-naftes-ajrit-klimes, 4 goma te reja te veres gjithashtu 4 te reja te dimrit, etj..
----------------------------------'--------------------------
* Viti: 2002 , e sapo Regjistruar 1 vit RKS
* Modeli PolO
* Motori: 1.2 BENZINÈ
* Km te kaluara: 170000
* Interieri Crom Pack
* Ndërruesi i Shpejtesive: Manual, 5 Shpejtesi + R
* Ngjyra: E KALTER Metalike
* Dyer: 4 + 1
* Dy celesa original
* Klimatic
* ABS
* Airbag
* Fellne original te VW-se
------------'-----------------------''------------
* Full Opcionet *
------------------''------------------'----------------
Vetura eshte perfekte dhe ideale per familje, per cdo gje eshte 100% e sigurte, ne gjendje te shkelqyeshme, nuk ka nevoje per asnje me te voglin investim, eshte ne Prishtine dhe shitet nga pronari. Kerri nuk eshte ne hipoteke.
----------------------'--------------------------
Te gjithe te interesuarit mund te lajmerohen cdo dite prej ores 08:00 deri 22:00.

Ju lutemi mos dergoni SMS!

Presim bleres serioz.
Informata rreth publikuesit
Luaras
Prishtinë
044 175323
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »