SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet
Çmimi fillestar :
€5,000.00
Ju kurseni :
€1,000.00 (20% zbritje)
Çmimi :
€4,000.00 Çmimi rritet në €5,000.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
29 Shtator '16
Lloji :
Mitsubishi Pajero
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2002
ID e produktit :
133546
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pajero Mitsubishi 2.5 4x4 2002

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Drin
Kosovo
045983900
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »