SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW TOURAN 1.9 TDI AUTOMATIK-TIPTRONIK KLIMATRONIK
Çmimi :
€6,499.00
Kategoria :
Postuar :
22 Tetor
Lloji :
Volkswagen/VW Touran
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1,982,462
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
133554
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW TOURAN 1.9 TDI AUTOMATIK TIPTORNIK
TEMPOMAT
VITI I PRODHIMIT FUNDI 2004 SERIA 2006
KLIMATRONIK
KARRIKAT OXFIS
TIMON SERVO MULTI FUNKSIONAL
BORD KOMPJUTER
ABS ESP AIR BAG
GJAMA ELEKTRONIK
PASQYRE ELEKTRONIKE + ME NXEMJE
MBYLLJE QENDRORE
PASQYRE ME SENZOR
4GOMAT E REJA
Mundesi ndrrimi te interesuarit mund te kontaktojn
ne tel

044149190
049844811
VIBER +38649844811
Informata rreth publikuesit
Visar
Prishtinë
044149190 049844811
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »