SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shites veturen Shkoda me regjstrim 1 vit ne kosoves
Çmimi :
€5,900.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:57
Lloji :
Skoda Octavia
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
19,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
133562
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen Shkoda ka regjstrim 1 vite. Nr kontakt 045 398888Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Luta
Prishtinë
044/202497
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »