SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
EGL MADMAX 250cc 2013 (Quad)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Nëntor '16
Lloji :
Quad Bikes
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
650
Motori (kubik) :
250.00
Viti :
2013
ID e produktit :
133564
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
I ardhur nga zvicra dhe i doganuar viti 2013 me te gjitha serviset e kryera. Ne gjendje shum te mire
049818451
049180310 viber
Pejë
Informata rreth publikuesit
Taulant
Podgorica
049180310
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »