SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 3 tdi 1.9
Çmimi :
€2,300.00
Kategoria :
Postuar :
15 Shtator '16
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
2,400,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1993
ID e produktit :
133565
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 3 tdi 1.9 viti 1993 me motorr 1997 ne gjende te mir rks deri me 01.04.2017

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sardi
Kosovo
+37744184582
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »